Agenda

U ziet hieronder alle komende zomerconcerten, concerten en masterclasses op datum gerangschikt. Voor voorbije concerten zie het archief.

 Toon vanaf vandaag
 Toon alles
Vrijdag 18 augustus 2017 14:00 uur
Remonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Balázs Szokolay, piano
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 18 augustus 2017 15:00 uur
Ruïnekerk - Bergen NH
Daniel Che, piano (Verenigde Staten van Amerika)
Werken van Bach, Beethoven, Liszt en Chopin

Rachel Ostler, viool (Verenigde Staten van Amerika)
Somi Kim, piano (Nieuw-Zeeland)
Werken van Chausson, Ravel en Milstein
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 18 augustus 2017 20:00 uur
Remonstrantse Kerk - Alkmaar
Júlia Novosedlíková, piano (Slowakije)
Werken van Beethoven en Brahms

Bell Trio (Rusland)
Werken van Mozart en Debussy
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 18 augustus 2017 20:00 uur
Dorpskerk Castricum
Yannis Shymko, piano (Griekenland)
Werken van Bach, Brahms, Skrjabin en Gyftakis

Ágnes Márkus, cello (Hongarije)
Yukiko Hasegawa, piano (Japan)
Werken van Bach en Beethoven
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 18 augustus 2017 20:30 uur
Ruïnekerk - Bergen NH
Juan Mas, piano (Spanje)
Werken van Mozart, Chopin en Prokofjev

Sarah Mittelbach, viool (Duitsland)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Prokofjev en Ravel
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 18 augustus 2017 20:30 uur
Slot Schagen
Matthew Chen, cello (Verenigde Staten van Amerika)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Beethoven en Brahms

Alexandra Shcherbakova, piano (Rusland)
Werken van Haydn, Kreisler, Mendelssohn en Roukens
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 19 augustus 2017 14:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Krzysztof Wegrzyn, viool
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 19 augustus 2017 15:00 uurRuïnekerk - Bergen NH
Hibiki Murayama, piano (Japan)
Werken van Mozart, Wagner, Schubert, Liszt en Grünfeld

Eszter Agárdi, cello (Hongarije)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Sjostakovitsj, Rostropovitsj en Tsjaikovski
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 19 augustus 2017 16:00 uurDorpskerk Beetsterzwaag
Bell Trio (Rusland)
Werken van Mozart, Mendelssohn en Sjostakovitsj
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 19 augustus 2017 16:00 uurCool - Heerhugowaard
Louise Wehr, viool (Frankrijk)
Tobias Borsboom, piano (Nederland)
Werk van Strawinsky

Callisto Trio (Verenigde Staten van Amerika)
Werken van Schoenfield en Brahms
details
Zaterdag 19 augustus 2017 20:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
Felicitas Schiffner, viool (Duitsland)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Bach, Beethoven, Paganini en Brahms

Daniel Borovitzky, piano (Israël)
Werken van Lakner, Haydn en Prokofjev
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 19 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Mini-Marathonconcert
Een sprankelende selectie uit de musici van de afgelopen week.
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 11:00 uurDe Drom - Enkhuizen
Élisabeth Pion, piano (Canada)
Werken van Mozart en Ravel

Emma Mercedes Besselaar, cello (Nederland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Takemitsu, Bosmans en Schumann
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 11:00 uurMichaëlskerk - Oosterland
Kristína Smetanová, piano (Slowakije)
Werken van Beethoven, Respighi en Strawinsky

Kyumin Park, viool (Zuid-Korea)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Schumann, Bach en Wieniawski
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 11:00 uurGrote Kerk - Schermerhorn
Júlia Novosedlíková, piano (Slowakije)
Werken van Beethoven en Brahms

Leonard Fu, viool (Duitsland)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Bach, Mozart en Brahms
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 15:00 uurCultuurkoepel Heiloo
Ferhat Can Büyük, piano
Werken van Scarlatti, Brahms en Debussy

Luther Warren, viool (Verenigde Staten van Amerika)
Tobias Borsboom, piano (Nederland)
Werken van Mozart, Ysaÿe en Brahms
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 16:00 uurIt Breahûs, Balk (Fr.)
Capriccio Quartet (Hongarije)
Werken van Mozart, Bartók, Ligeti en Beethoven
details
Zondag 20 augustus 2017 16:00 uurDorpskerk Beetsterzwaag
Joseph Stiefel, piano (Verenigde Staten van Amerika)
Werken van Bach, Adès en Schumann
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 20 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Ágnes Márkus, cello (Hongarije)
Yukiko Hasegawa, piano (Japan)
Werken van Bach en Beethoven

Satomi Chihara, piano (Japan)
Werken van Bach, Beethoven en Ravel
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Maandag 21 augustus 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
Yilan Zhao, piano (China)
Werken van Ravel en Skrjabin

Kyumin Park, viool (Zuid-Korea)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Schumann, Bach en Wieniawski
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Maandag 21 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Andreas Schmalhofer, cello (Duitsland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Bach, Lutoslawski en Schubert

Alexandra Shcherbakova, piano (Rusland)
Werken van Haydn, Kreisler, Mendelssohn/Rachmaninoff en Roukens
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Dinsdag 22 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Misako Mihara, piano (Japan)
Werken van Bach en Brahms

Hawijch Elders, viool (Nederland)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Bach, Prokofjev en Paganini
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Dinsdag 22 augustus 2017 22:30 uurVondel CS - Amsterdam
Radio Uitzending Opium op 4
Interviews en muziek met en van TIHMS deelnemers
Trio Hermias (Turkije)
Delen uit werken van Arensky en Sjostakovitsj
details
Woensdag 23 augustus 2017 14:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Pavel Gililov, piano
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Woensdag 23 augustus 2017 20:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
Emma Mercedes Besselaar, cello (Nederland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Bosmans en Beethoven

Anran Qian, piano (China)
Werken van Schubert, Skrjabin en Yi
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Woensdag 23 augustus 2017 20:00 uurMuiderslot - Muiden
Geoffrey Conquer, piano (Canada)
Werken van Haydn, Debussy en Skrjabin

Yun Tang, viool (China)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Prokofjev, Benjamin en Fauré
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Woensdag 23 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Matyas Hotzi, cello (Hongarije)
István Lajkó, piano (Hongarije)
Werken van Popper, Fauré, Vajda en Brahms

Ingmar Lazar, piano (Frankrijk)
Werken van Beethoven, Liszt en Prokofjev
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Woensdag 23 augustus 2017 20:30 uurLutherse Kerk - Haarlem
Anna Suzuki, piano (Japan)
Werken van Beethoven, Schumann, Ravel

Mathilde Milwidsky, viool (Verenigd Koninkrijk)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Grieg, Schumann en Ravel
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 14:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Pierre Amoyal, viool
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 15:00 uurRuïnekerk - Bergen NH
Kateryna Diadiura, piano (Oekraïne)
Werken van Mozart, Skrjabin en Chopin

Trio Hermias (Turkije)
Werken van Rachmaninoff en Sjostakovitsj
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 20:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
Marina Staneva, piano (Bulgarije)
Werken van Debussy, Rachmaninoff en Vladigerov

Sophie Wang, viool (Taiwan)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Prokofjev en Szymanowski
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
Jaeyoon Lee, piano (Zuid-Korea)
Werken van Schumann en Chopin

Junko Fujii, cello (Japan)
István Lajkó, piano (Hongarije)
Werken van Bach, Penderecki en Brahms
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 20:30 uurDorpskerk - Bloemendaal
Júlia Novosedlíková, piano (Slowakije)
Werken van Beethoven en Brahms

Ju Hyun Lee, cello (Zuid-Korea)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Sjostakovitsj, Cassadó en Francœur
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 24 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Jasper van der Klis, piano (Nederland)
Werken van Händel en Beethoven

Brieuc Vourch, viool (Frankrijk)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Franck en Saint-Saëns
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 14:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Jacques Rouvier, piano
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 15:00 uurRuïnekerk - Bergen NH
Ju Hyun Lee, cello (Zuid-Korea)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Sjostakovitsj, Cassadó en Francœur

Aliya Iskhakova, piano (Rusland)
Werken van Beethoven en Rachmaninoff
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 20:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
Hesu Lee, piano (Zuid-Korea)
Werken van Mozart en Chopin

Callisto Trio (Verenigde Staten van Amerika)
Werken van Schoenfield en Brahms
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 20:00 uurDorpskerk Castricum
Yuki Osaki, piano (Japan)
Werken van Beethoven, Ravel, Debussy en Chopin

Haruna Shinoyama, viool (Japan)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Paganini, Bach, Messiaen en Mozart
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
Florian Mitrea, piano (Roemenië)
Werken van Bartók, Toduţă, Liszt, Paladi en Constantinescu

Anastasia Feruleva, cello (Rusland)
Frank van de Laar, piano (Nederland)
Werken van Franck en Rimski-Korsakow/Zimbalist
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Vrijdag 25 augustus 2017 20:30 uurSlot Schagen
Joseph Stiefel, piano (Verenigde Staten van Amerika)
Werken van Bach, Adès en Beethoven

Hiroka Matsumoto, viool (Japan)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Bach, Saint-Saëns/Ysaÿe en Bartók
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 26 augustus 2017 14:00 uurRemonstrantse Kerk - Alkmaar
SUMMER ACADEMY OPENBARE MASTERCLASSES
Masterclass Julius Berger, cello
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 26 augustus 2017 15:00 uurRuïnekerk - Bergen NH
Yu Nitahara, piano (Japan)
Werken van Scarlatti, Beethoven en Brahms

Bell Trio (Rusland)
Werken van Mozart en Debussy
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zaterdag 26 augustus 2017 16:00 uurCool - Heerhugowaard
Kristína Smetanová, piano (Slowakije)
Werk van Beethoven

Trio Hermias (Turkije)
Werken van Rachmaninoff en Arensky
details
Zaterdag 26 augustus 2017 20:30 uurRuïnekerk - Bergen NH
 D I T  E V E N E M E N T  I S  U I T V E R K O C H T
Marathonconcert
Feestelijke afsluiting van de Summer Academy, met een sprankelende selectie uit de musici van de afgelopen weken.
details
Zondag 27 augustus 2017 11:00 uurDe Drom - Enkhuizen
Hesu Lee, piano (Zuid-Korea)
Werken van Mozart en Chopin

Hiroka Matsumoto, viool (Japan)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Beethoven, Bartók en Saint-Saëns/Ysaÿe
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 27 augustus 2017 14:30 uurMichaëlskerk - Oosterland
LET OP: aanvang is 14:30 (niet 11:00)

Aliya Iskhakova, piano (Rusland)
Werken van Beethoven en Rachmaninoff

Anastasia Feruleva, cello (Rusland)
Frank van de Laar, piano (Nederland)
Werken van Dvořák, Britten en Rimski-Korsakov
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 27 augustus 2017 11:00 uurGrote Kerk - Schermerhorn
Alexandra Shcherbakova, piano (Rusland)
Werken van Haydn, Kreisler, Mendelssohn, Rachmaninoff en Roukens

Andreas Schmalhofer, cello (Duitsland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Bach, Lutoslawski en Schubert
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Zondag 27 augustus 2017 15:00 uurUrsulakerk - Warmenhuizen
Tracy Bu, viool (Verenigde Staten van Amerika)
Natsumi Ohno, piano (Japan)
Werken van Strawinsky en Franck

Trio Hermias (Turkije)
Werken van Rachmaninoff en Arensky
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Maandag 28 augustus 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
Alexandra Shcherbakova, piano (Rusland)
Werken van Haydn, Kreisler, Mendelssohn/Rachmaninoff en Roukens

Hawijch Elders, viool (Nederland)
Mana Oguchi, piano (Japan)
Werken van Bach, Prokofjev en Paganini
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Dinsdag 29 augustus 2017 20:00 uurDorpskerk Schoorl
Aliya Iskhakova, piano (Rusland)
Werken van Beethoven en Rachmaninoff

Andreas Schmalhofer, cello (Duitsland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Bach, Lutoslawski en Schubert
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Dinsdag 29 augustus 2017 22:30 uurVondel CS - Amsterdam
Radio Uitzending Opium op 4
Interviews met en muziek van TIHMS deelnemers
Hesu Lee, piano (Zuid-Korea)
Delen uit werken van Chopin en Mozart
details
Woensdag 30 augustus 2017 20:30 uurSlotkapel Egmond aan den Hoef
Aliya Iskhakova, piano (Rusland)
Werken van Beethoven en Rachmaninoff

Andreas Schmalhofer, cello (Duitsland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Bach, Lutoslawski en Schubert
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Woensdag 30 augustus 2017 20:30 uurLutherse Kerk - Haarlem
Florian Verweij, piano (Nederland)
Werken van Ljapoenov, Bach en Beethoven

Anastasia Feruleva, cello (Rusland)
Frank van de Laar, piano (Nederland)
Werken van Franck en Rimski-Korsakow
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Donderdag 31 augustus 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
Hesu Lee, piano (Zuid-Korea)
Werken van Mozart en Chopin

Anastasia Feruleva, cello (Rusland)
Noriko Yabe, piano (Japan)
Werken van Schubert en Strawinsky
voeg toe aan winkelmand      toon uw winkelmanddetails
Maandag 9 oktober 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
NEW MASTERS ON TOUR - Schubert Centraal
Ioana Cristina Goicea, viool (Roemenië)
Andrei Banciu, piano (Roemenië)
Werken van Schubert en Enescu
Sophiko Simsive, piano (Georgië)
Werken van Haydn en Schubert
details
Zondag 15 oktober 2017 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Opmerkelijke rijpheid van jonge Poolse pianiste
Julia Kociuban, piano (Polen)
Werken van Beethoven, Schumann en Ravel
details
Zondag 15 oktober 2017 14:00 uurDe Kampanje - Den Helder
LUNCHCONCERT - Op avontuur met Una Stanic
Una Stanic, viool (Servië)
Somi Kim, piano (Nieuw-Zeeland)
Werken van Beethoven, Boulanger, Poulenc, Szymanowski en Strauss
details
Zondag 15 oktober 2017 14:30 uurConcertgebouw - Amsterdam
NEW MASTERS ON TOUR - Schubert Centraal
Ioana Cristina Goicea, viool (Roemenië)
Andrei Banciu, piano (Roemenië)
Werken van Schubert en Enescu
Sophiko Simsive, piano (Georgië)
Werken van Haydn en Schubert
details
Zondag 19 november 2017 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Op avontuur met Una Stanic
Una Stanic, viool (Servië)
Somi Kim, piano (Nieuw-Zeeland)
Werken van Poulenc, Boulanger en Strauss
details
Zondag 3 december 2017 14:00 uurDe Kampanje - Den Helder
LUNCHCONCERT - Vietnamese perfectie met Russische lyriek
Kim Ngan Nguyen, piano (Vietnam)
Werken van Mozart, Schumann, Chopin, Skrjabin en Medtner
details
Maandag 11 december 2017 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
NEW MASTERS ON TOUR - De inspiratie van Shychko en Gromes
Andrei Shychko, piano (Belarus)
Werken van Bach en Chopin
Raphaela Gromes, cello (Duitsland)
Julian Riem, piano (Duitsland)
Werken van Schumann, Strauss, Casella en Castelnuovo-Tedesco
details
Zondag 17 december 2017 14:30 uurConcertgebouw - Amsterdam
NEW MASTERS ON TOUR - De inspiratie van Shychko en Gromes
Andrei Shychko, piano (Belarus)
Werken van Bach en Chopin
Raphaela Gromes, cello (Duitsland)
Julian Riem, piano (Duitsland)
Werken van Schumann, Strauss, Casella en Castelnuovo-Tedesco
details
Zondag 14 januari 2018 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Liederen van Poulenc en Schumann
Henry Neill, bariton (Verenigd Koninkrijk)
Somi Kim, piano (Nieuw-Zeeland)
Werken van Poulenc, Liszt en Schumann
details
Maandag 15 januari 2018 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
NEW MASTERS ON TOUR - Belangwekkende trio’s
Mosa Trio
Werken van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj
details
Zondag 21 januari 2018 14:30 uurConcertgebouw - Amsterdam
NEW MASTERS ON TOUR - Belangwekkende trio’s
Mosa Trio
Werken van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj
details
Zondag 11 februari 2018 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Francks sonate volgens de cello
Anastasia Feruleva, cello (Rusland)
Frank van de Laar, piano (Nederland)
Werken van Reinecke, Franck en Martinů
details
Zondag 11 februari 2018 14:00 uurDe Kampanje - Den Helder
LUNCHCONCERT - Een mooi beeld van Tsjechië
Eduard Šístek, cello (Tsjechië)
Miroslav Sekera, piano (Tsjechië)
Werken van Bach, Dvořák, Prokofjew, Janáček en Martinů
details
Maandag 12 maart 2018 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
NEW MASTERS ON TOUR - Ravel in perspectief
Alexander Korniev, viool (Oekraïne)
Yuliana Rumiantseva, piano (Oekraïne)
Werken van Ravel, Ysaÿe en Tsjaikovski
Yihui Liu, piano (China)
Werken van Ravel en Fauré
details
Zondag 18 maart 2018 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Een sensatie uit België
Trio Impression (België)
Werken van Mendelssohn en Dvořák
details
Zondag 18 maart 2018 14:30 uurConcertgebouw - Amsterdam
NEW MASTERS ON TOUR - Ravel in perspectief
Alexander Korniev, viool (Oekraïne)
Yuliana Rumiantseva, piano (Oekraïne)
Werken van Ravel, Ysaÿe en Tsjaikovski
Yihui Liu, piano (China)
Werken van Ravel en Fauré
details
Zondag 15 april 2018 12:00 uurTaqaTheater De Vest - Alkmaar
KOFFIECONCERT - Aziatische perfectie en Hollandse warmte
Cheng String Quartet (Taiwan)
Werken van Mozart, Mendelssohn, Sjostakovitsj en diverse componisten
details
Maandag 16 april 2018 20:15 uurHervormde Kerk - Den Hoorn
NEW MASTERS ON TOUR - Kordykiewicz en Huseynly, helden in eigen land
Marta Kordykiewicz, cello (Polen)
Lukasz Chrzęszczyk, piano (Polen)
Werken van Lutosławski, Kabalevski en Chopin
Togrul Huseynli, piano (Azerbaijan)
Werken van Bach/Busoni en Schumann
details
Zondag 22 april 2018 14:30 uurConcertgebouw - Amsterdam
NEW MASTERS ON TOUR - Kordykiewicz en Huseynly, helden in eigen land
Marta Kordykiewicz, cello (Polen)
Lukasz Chrzęszczyk, piano (Polen)
Werken van Lutosławski, Kabalevski en Chopin
Togrul Huseynli, piano (Azerbaijan)
Werken van Bach/Busoni en Schumann
details

Wijzigingen voorbehouden

Pop-up concerten en radio uitzendingen

NPO Radio 4Naast de reguliere concerten zijn er in diverse plaatsen andere 'mini-concerten' te beluisteren, de zgn. pop-up concerten, meestal in een ongedwongen sfeer, en uiteraard vrij toegankelijk.

Daarnaast wordt er in het Radio 4 programma Opium ('s avonds 22.30) op diverse dagen aandacht besteed aan onze deelnemers, met interviews en muziek.



 Ypma Piano's Alkmaar / Steinway Center Nederland   HVC
Hofstee Stichting NPO Radio 4 Stichting Fonds voor de Geld- en Effectenhandel Stedelijk Museum Alkmaar Alkmaar Prachtstad